Sosyal Ağlar :

Tarihçe

Kavak Çapari Restaurant;
Doğa,deniz ve tarihin içiçe olduğu boğazın incisi Anadolukavağı’nda yirmi yılı aşkın bir süredir misafirlerini boğazın o eşsiz silüeti eşliğinde ağırlayan bir balık restaurantıdır.

Evet,yirmi yılı aşkın bir süredir Anadolukavağı’ının en güzel sahil şeridinde,dört mevsim taze deniz ürünleri menüsü,yıllların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile oluşturduğu özel specialleri,muhteşem boğaz manzarası,en büyük kazanç üstün müşteri memnuniyeti felsefesi,denize sıfır mekanı ile misafirlerini ev konforunda ağırlamaktadır.

Kavak Çapari Restaurant İstabul’un Beykoz ilçesinin Anadolukavağı mahallesinde hizmet vermektedir. Anadolukavağına deniz ve kara yolundan iki şekilde ulaşım sağlanmaktadır.Deniz yolundan ulaşımlarda hergün Sarıyerden ring olarak yapılan vapur seferleri ve her gün eminönünden hareket ile boğaz turu yapan ve en son Anadolukavağı’na ulaşan turist vapuru seferi kullanılmaktadır.Ring seferleri Sarıyer’den yaklaşık bir saatte bir yapılmaktadır.

ÜSKÜDAR-ANADOLUKAVAĞI OTOBÜS SEFERLERİ(YENİ BAŞLADI)ANADOLUKAVAĞI’NDAN  07:00 VE  AKŞAM 17:10, ÜSKÜDAR’DAN İSE SABAH 8:30  VE AKŞAM 18:40 ŞEKLİNDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

İETT OTOBÜS SEFERLERİ İÇİN TIKLAYIN !

ŞEHİR HATLARI VAPUR SEFERLERİ İÇİN TIKLAYIN !

ÜSKÜDAR-ANADOLUKAVAĞI VAPUR SEFERLERİ İÇİN TIKLAYIN !

Restoranımızdan KarelerBütün Galeriyi İncele